Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

MİSYONUMUZ

Haliç Girişimcilik ve Pazarlama Kulübü; ilkeli ve azimli çalışma arzusuyla ileriye sağlıklı bakabilen, üniversiteli olma bilincini taşıyan öğrencileri bünyesinde barındıran ve birbirinden nitelikli kariyer organizasyonlarına ev sahipliği yapan bir kulüptür. Aktivitelerinde, planlarında ve girişeceği işlerin tümünde kaliteyi her zaman ön planda tutmuştur. Alınan kararlar en ince ayrıntısına kadar incelendikten ve yoğun beyin fırtınaları sürecinden geçtikten sonra hayata geçirilmektedir. Girişimcilik ve Pazarlama Kulübü olmanın verdiği sorumlulukla iş, basın, yayın, girişimcilik, pazarlama, kültür, sanat, ekonomi ve güncel hayattaki birikimlerini en iyi şekilde takipçilerine aktarmaktır.

DEĞERLERİMİZ

SÜREKLİLİK

Etkinliklerimizin, çalışmalarımızın, ilişkilerimizin; kısacası kulübümüzün sürekliliği her şeyden önce gelmektedir.

KALİTE

Geleneksel etkinliklerini her yıl gerçekleştirmemizle etkinliklere kattığımız yeniliklerle de, yaratıcı fikirlerle de ortaya çıkmaktadır. Bu geleneksel aktivitelerin yanında yine  yaratıcı fikirler sonucu ortaya çıkan farklı ve ses getiren girişimlerle de “Kulübümüz Kalitesiz Hiç Bir Şey Yapamaz” İlkesini taşımaktayız.

YARATICILIK

HUGİP kulübü geleneksel etkinliklerini her yıl  gerçekleştirmesinin yanı sıra bu etkinliklerin kattığı  yeniliklerle, yaratıcı fikirlerle de ön plana çıkmaktadır. Bu geleneksel aktivitelerin yanında yine yaratıcı fikirlerin sonucu ortaya çıkan farklı ve ses getiren girişimlerle de kulübümüz diğer üniversitelerde duyulmaktadır.

BEYİN FIRTINASI

Alınan tüm , en ince ayrıntısına kadar düşünülüp gerçekleştirilen her iş çok uzun ve yoğun bir beyin fırtınası sürecinden geçtikten sonra hayata geçirilir. Yönetim kurulumuz ve üyelerimiz ile yapılabileceğin en iyisini yapma arayışı kulübümüzü bugünlere getirebildi…

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.